Dlaczego chciałbyś mieć anonimowy portfel Bitcoinów i jak to działa?

“To fantastyczny łańcuch blokowy”, powszechna zgoda co do Bitcoina. Oprócz tego, że cyfrowa waluta w końcu zaczęła być niesamowita, to jest to doskonała platforma kryptograficzna. Jej atrybuty są zbyt silne, by można było o niej zapomnieć pomimo wszystkich jej wad. Spójrzmy prawdzie w oczy, choć trudno jest używać Bitcoina anonimowo, to jest to możliwe, ale trudne.

We współczesnym świecie trudno jest poprawnie ukryć swoją tożsamość. Jest to spowodowane tym, że jesteś zmuszony do pozostawienia fizycznych lub cyfrowych odcisków palców. Naturalnie, Bitcoin jest częścią realnej gospodarki, a kiedy go używasz, zawsze trudno jest być anonimowym.

Transakcje Bitcoin Profit nie są związane z osobą lub tożsamością z samej swojej natury. Adresy cyfrowe, które są ciągami alfanumerycznymi na łańcuchu blokowym, są standardowe w operacjach – wszystko w umowie, aby być postrzegane dla tożsamości osoby, adres fizyczny, lub e-mail.

Nazwisko osoby fizycznej można jednak rozpoznać również po szczegółach i IP znajdujących się w adresie publicznym. Można jednak skutecznie chronić swoją anonimowość i stać się anonimową osobą. Tak jest, jeśli możesz rozważyć te elementy.

A utrata anonimowości

Mówiąc wprost, kilka razy dziennie, ujawniasz swoją tożsamość. Na przykład, narażasz swoją tożsamość na wydawanie pieniędzy przy użyciu tradycyjnych metod płatności, takich jak debet lub konta bankowe. Dzieje się tak, ponieważ masz wszystkie dane osobowe w swoich raportach w instytucji finansowej, z której korzystasz. Co więcej, za każdym razem, gdy wysyłasz e-mail lub otrzymujesz środki, bank wie, ile wysyłasz i do kogo wysyłasz.

To tutaj Bitcoin różni się od normy. Zamiast ujawniać swoją prawdziwą tożsamość, wymieniasz się peer-to-peer kiedy wysyłasz lub otrzymujesz walutę. Oznacza to tylko, że osoba trzecia nie jest w to zaangażowana. Twoje fundusze łączą się z kontem Bitcoin, gdzie szczegóły nie są dołączone.

Wymóg pominięcia w przypadku osoby trzeciej miał początkowo na celu umożliwienie użytkownikom dokonywania transakcji anonimowo. Niestety, niektóre osoby przekręcają swój system operacyjny i używają go z niewłaściwych powodów. Chcą ukryć swoją tożsamość, podczas gdy ludzie dopuszczają się przemocy.

Konsekwencją tego jest to, że Bitcoin pozwala osobom fizycznym kupować i sprzedawać kradzione produkty online. Funkcjonariusze organów ścigania również nie mogą dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za sprzedaż.

Oprogramowanie i sprzęt, który jest anonimowy

Nigdy się nawet nie dowiesz, że ktoś lub coś cię obserwuje, gdy o tym pomyślisz. Twoim pierwszym ruchem jest obrona, gdy tworzysz zaszyfrowany portfel. Możesz to zrobić, kupując taniego laptopa, aby pozbyć się pchnięcia.

Anonimowy portfel dla Bitcoina

Możesz teraz naprawdę zbudować portfel. Teraz jesteś tam. Dostępne są różne metody wykonania tego ruchu. Najbezpieczniejszym sposobem jest potencjalnie użycie bitadress.org.

Finansowanie .

Znajdujemy się teraz na najbardziej skomplikowanym etapie całego procesu: finansowanie twojej kieszeni. Na pewno nie chcesz w tej konkretnej sytuacji wchodzić na taką stronę jak Coinbase. Zanim wyślesz monety na swój anonimowy adres, połączysz swoje konto bankowe. To nie jest intelektualne. Wręcz przeciwnie, najłatwiejszym sposobem na odnalezienie monet jest spotkanie z kimś innym, kto jest gotów Ci je dać. Również w tym momencie powinieneś jednak udać się prosto do swojego kumpla na szlak.

Anonimowy portfel Bitcoinów wydający

W tym momencie możesz być ciekawy, czy kupić rzeczy z Bitcoinem. Chcesz połączyć się z TAILS i pobrać w tym celu klienta lite, takiego jak Electrum. Włącz swoje konto za pomocą tego. Będziesz musiał ponownie ściągnąć dowolną ilość czasu, który chcesz na to poświęcić, ale trwa to tylko kilka minut. Jesteś przygotowany na to, aby klienci płacili bezpośrednio.

Korzyści z anonimowego portfela Bitcoinów
Autonomia użytkowników

Dla wielu użytkowników Bitcoinu podstawowym apelem jest suwerenność, a jeszcze szerzej – jedna z centralnych zasad w kryptokursach. Waluty cyfrowe pozwalają konsumentom, przynajmniej w zasadzie, być bardziej niezależnymi od własnych pieniędzy niż waluty fiat. Dzięki współpracy z organem centralnym, takim jak bank lub rząd, użytkownicy mogą regulować sposób inwestowania swoich pieniędzy.

Doradztwo:

Zakupy Bitcoinów są anonimowe. Kiedy człowiek nie ujawnia swobodnie transakcji Bitcoin, jego zakupy nigdy nie są powiązane z jego imieniem i nazwiskiem, tak jak płatności tylko w gotówce, i nie może być śledzony do niego natychmiast. Ponadto, każdy zakup aktualizuje anonimowy adres Bitcoin podany do zakupu od klienta. Nie wyjaśniając, transfery Bitcoinów są anonimowe lub całkowicie niewykrywalne, ale znacznie mniej łatwo skorelowane z tożsamością osobistą niż konwencjonalne formularze płatności.

Nacisk na peer-to-peer

Zapewnia on użytkownikom możliwość wysyłania i otrzymywania płatności do lub od kogoś innego w światowej sieci bez zgody jakiegokolwiek źródła lub organu. BITCOIN jest mechanizmem płatności wyłącznie peer-to-peer.

Eliminacja opłat bankowych:

Użytkownicy Bitcoin nie ponoszą konwencjonalnych kosztów bankowych związanych z walutami Fiata, ponieważ naliczanie opłat jest uważane za normalne.

Related Posts